Tilbake til alle rapporter

Vanndam ved fartsdump, spruter ned fotgjengere på fortau

Rapportert i kategorien Gater/Veier av eivind_jacobsen@icloud.com 21:06, søn. 15 november 2020

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Det er en svær vanndam i tilknytning til fartshump på Hedrum Ravei rett utenfor nr 32 som bilene kjører i og spruter ned oss som bruker gangveien. Dette er meldt til VTS sør, men det skjer ingenting.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kjapt ekspedert av Mesta. Hadde de bare kunne tatt slike ting før publikum må melde det. Dette har vært et problem i mange år

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 17:24, tir. 17 november 2020

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 17:24, tir. 17 november 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?