Tilbake til alle rapporter

2 gatelyslamper har vært uten lys i lange tider og området er mørklagt

Rapportert i kategorien Gatelys av Arne Kristensen 18:55, fre. 20 november 2020

Sendt til Kvinesdal og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

2 mørklagte gaterys. Den ene er ødelagt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • I dette tilfellet skjedde det noe raskt, men tror ikke de har gjort det ferdig.

    I er annet tilfelle til Kf.sand kommune skjedde det ingenting. Det var ogaå rapportert tidligere, pr.telefon.

    Sendt inn av Arne Kristensen 19:27, fre. 18 desember 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?