Tilbake til alle rapporter

Gatelys ved bygginga av det nye politihuset, manglar lys.

Rapportert i kategorien Gatelys av stig Jonny Fitje 09:47, man. 14 desember 2020

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Gatelys ved bygginga av det nye politihuset, manglar lys. Dette er spesielt uheldig p.g.a. av sterk lys frå byggeplassen som blendar dei som ferdast på gang og sykkelvegen. Sidan her er ein støyskjerm som gir skugge frå lyset frå byggplassen, så står ein att med at dette lyset som blendar.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 17:03, tir. 12 januar 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av stig Jonny Fitje 17:03, tir. 12 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?