Tilbake til alle rapporter

Gang og sykkelveg har ikkje blitt brøyta og bilvegen har djupe spor så biler tar nedpå, burde brøytast/høvlast.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Joakim 20:30, mandag 11 januar 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Gang og sykkelveg har ikkje blitt brøyta og bilvegen har djupe spor så biler tar nedpå, burde brøytast/høvlast. Er og samla mykje snø i kryss som gjær det uoversiktlig å sjå biler som kjem ned frå Flatene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Per 12.01.21 kl 18.30 har vegen framleis ikkje vore brøyta. No er det 9cm hardpakka såle i midten på vegen, og alle biler drar nedpå heile vegen opp. Gangvegen har heller ikkje blitt brøyta. Snødungen i krysset veks seg stadig større, som gir ei stadig dårligare siktsone. Dei som kjem ned frå Flatene har ikkje sjanse til å sjå biler som kjem ned, noko som fort kan bli stygt då dei har vikeplikt frå høgre.

    Publisert anonymt 18:35, tirsdag 12 januar 2021

  • Gang og sykkelvegen, og bilvegen er brøyta i løpet av natta. Snøhaugen ligg i krysset enda.

    Publisert anonymt 07:43, onsdag 13 januar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter