Tilbake til alle rapporter

Her renner det store mengder overvann som lager en stor isvull på fortauet og etterhvert utover i veibanen. Dette tvinger gående, skolebarn, eldre, barnevogner ut i veibanen. Det er på tide at dette løses slik at vi kan gå trygt på fortauet. Nå er det verre en verst med snø med is under!

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 16:59, onsdag 13 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 1 minutt senere

Se oppsummering

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter