Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys, trafikkfarlig.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:12, ons. 13 januar 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Manglande gatelys i nedre del av Skyttarkvia. Kom kjørende en kveld og møtte et barn utan refleks siglende på kjelke midt i veien. En svært ubehagelig opplevelse.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?