Tilbake til alle rapporter

Hekk/trær

Rapportert i kategorien Trær av Rune Krantz-Wiik 15:41, lørdag 16 januar 2021

Sendt til Hadsel 4 minutter senere

Høy og tett hekk, skygger for gangfelt trafikkskilt og all trafikk fra venstre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Svært rask respons,

    Sendt inn av Rune Krantz-Wiik 20:26, lørdag 13 februar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter