Tilbake til alle rapporter

Grener fra tre ligger i veibane

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 15:14, tor. 18 februar 2021

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Det ligg flere grener fra tre i vegbana mellom Davik og Ålfoten. I tillegg bles det kraftig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?