Tilbake til alle rapporter

Manglande snømåking og strøing av gangvei

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 15:27, fre. 19 februar 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Glatt gangvei, har ikkje vert måka eller strødd sand på lenge

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?