Tilbake til alle rapporter

Store hull i veien rett ved broa

Rapportert i kategorien Hull i vei av Mona Elisabeth Støle 21:34, tir. 23 februar 2021

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Store hull i veien ved Stovelandsbroa på Stovelandssiden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:13, tir. 23 mars 2021

  • Still open, via questionnaire, 15:30, ons. 21 april 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:13, ons. 19 mai 2021

  • Det ble fikset for 2 dager siden.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Mona Elisabeth Støle 20:13, ons. 19 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?