Tilbake til alle rapporter

Manglende asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 19:40, tor. 25 august 2011

Sendt til Nannestad og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Forrige sommer ble nesten hele krysset gravet opp. Skal det ikke asfalteres her igjen??

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 06:23, fre. 23 september 2011

  • Still open, via questionnaire, 19:12, ons. 26 oktober 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?