Tilbake til alle rapporter

Gatelyset på reiksv.55 forbi 6994 Nessane er ute av drift. Strekninga har også busstopp og er skuleveg.

Rapportert i kategorien Gatelys av Gunnvor Linde 19:48, ons. 3 mars 2021

Sendt til Balestrand og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Det vore straumutkobling / straumstans fleire gonger den siste tida, om dette har noko med at lyset datt ut veit vi ikkje. Srekninga utan lys er skuleveg og har busshaldeplass.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?