Tilbake til alle rapporter

Gjennomkjøring forbudt skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Mads Martinsen 09:05, søn. 14 mars 2021

Sendt til Statens vegvesen region vest og Stavanger 5 minutter senere

Gjennomkjøring forbudt skilt, som regulerer Vistegata, har vridd seg slik at det ikke er synlig for bilister som kommer fra Rosenberggata

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?