Tilbake til alle rapporter

Fortauskant og asfalt er knust pga brøyting.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Arvid Huun 13:05, lør. 8 mai 2021

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Fortauskanten av betong er knust, samt nærliggende asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:34, man. 7 juni 2021

  • Det ble løst.

    Sendt inn av Arvid Huun 23:34, man. 7 juni 2021

  • Still open, via questionnaire, 07:36, tir. 6 juli 2021

  • Still open, via questionnaire, 04:10, fre. 6 august 2021

  • Still open, via questionnaire, 08:26, fre. 3 september 2021

  • Er meget skuffet at vi nå går mot vinter og dette ikke er fikset. Kan potensielt bli mye verre om brøyte utstyret får tak i asfalkanten.

    Sendt inn av Arvid Huun 08:26, fre. 3 september 2021

  • Still open, via questionnaire, 15:56, man. 4 oktober 2021

  • Skuffet at dette ikke blir fikset.

    Sendt inn av Arvid Huun 15:56, man. 4 oktober 2021

  • Still open, via questionnaire, 20:01, man. 1 november 2021

  • Nå går det mot en ny vinter og problemet er ennå ikke fikset.

    Sendt inn av Arvid Huun 20:01, man. 1 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 09:11, tir. 30 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 14:40, tir. 28 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 22:45, tirsdag 25 januar 2022

  • Utrulig treg respons er min erfaring med denne saken.

    Sendt inn av Arvid Huun 22:45, tirsdag 25 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?