Tilbake til alle rapporter

Kumlokk som slamrer

Rapportert anonymt 06:48, ons. 2 juni 2021

Sendt til Buskerud og Ringerike 1 minutt senere

Kumlokket slamrer hver gang en bil kjører over det. Det har ikke vært sånn før for en mnd siden da lokket ble åpnet og lukket igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?