Tilbake til alle rapporter

Dype grøfter som følge av mye nedbør på lange strekk i bakkene

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Liv-Else Kallhovd 13:57, søn. 8 august 2021

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

På grunn av mye nedbør har veien rent ut flere steder og gitt dype grøfter som kan være livsfarlige for alle som sykler på veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 16:58, søn. 5 september 2021

  • Utrolig bra respons. 2 dager etter meldingen var det reparert

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Liv-Else Kallhovd 16:58, søn. 5 september 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?