Tilbake til alle rapporter

Busker vokser ut i skolevei, gir dårlig sikt.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 19:45, man. 23 august 2021

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Skaper trafikkfarlige situasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?