Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys riksvei 85

Rapportert i kategorien Gatelys av Odd-Inge Johnsen 23:06, lør. 11 september 2021

Sendt til Sortland og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Fortsatt defekt gatelys nede på riksvei 85 nedenfor Strand 2. Mye barn som går etter riksveien,så dette burde vært ordnet i fjor.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:19, man. 11 oktober 2021

  • Fortsatt ikke lys. Går mye unger innover mot Sigerfjord, er mye trafikk,og i begynnelsen av en 60 sone,der ingen holder 60 km/t... Burde vært prioritert dette. Har vært problemer med dette lyset før,er innsendt feilmld men ingenting blir gjordt.

    Sendt inn av Odd-Inge Johnsen 11:19, man. 11 oktober 2021

  • Still open, via questionnaire, 19:32, ons. 10 november 2021

  • Ingen bryr seg tydeligvis...

    Sendt inn av Odd-Inge Johnsen 19:32, ons. 10 november 2021

  • Skjer ingenting angående manglende gatelys på hovedveien.

    Sendt inn av Odd-Inge Johnsen 09:24, lør. 27 november 2021

  • Still open, via questionnaire, 20:22, tor. 9 desember 2021

  • Skjer ingenting. Fortsatt defekt lys...

    Sendt inn av Odd-Inge Johnsen 20:22, tor. 9 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 20:59, torsdag 6 januar 2022

  • Still open, via questionnaire, 12:49, fredag 4 februar 2022

  • Ingenting gjordt med gatelyset,fortsatt uten lys.

    Sendt inn av Odd-Inge Johnsen 12:49, fredag 4 februar 2022

  • Still open, via questionnaire, 15:07, fredag 4 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?