Tilbake til alle rapporter

Holakervegen

Rapportert i kategorien Gatelys av Anja Jacobsen 20:23, søn. 26 september 2021

Sendt til Nannestad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Holakervegen ved holakerskog B13 mangler påkoblet gatebelysning. Det er en adresse som bruker denne vegen og det er mye arbeidstrafikk innover her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?