Tilbake til alle rapporter

Gatelys uten lys.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:30, ons. 29 september 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Et gatelys har stått uten lys ei stund.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 08:03, tor. 28 oktober 2021

  • Det er trafikkfarleg at desse gatelysa ikkje fungerer midt i ein sving. Ber om at det blir utbetra snarast.

    Publisert anonymt 08:03, tor. 28 oktober 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?