Tilbake til alle rapporter

Dam er gjengrodd

Rapportert anonymt 11:47, tor. 30 september 2021

Sendt til Kristiansand og Vest-Agder 2 minutter senere

Dammen som skulle være et åpent vannspeil har grodd helt igjen. Da veien/tunellen ble bygget ble det lovet at dammen skulle være åpen og vedlikeholdes. Håper dette tas tak i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?