Tilbake til alle rapporter

Dårleg gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Susanne Midtbø 12:02, tor. 28 oktober 2021

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Eine gatelyset rett ved Førsbrua er like mykje av som på. Problemet har vore i fleire år, ingenting har blitt gjort. Det blinkar av og på heile tida. Fryktelig mørkt å gå der når det er av, då det er langt til neste lys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er utbedra.

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 22:41, tir. 30 november 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?