Tilbake til alle rapporter

Manglende søppeldunker i busskuret Hellemyrhallen, Kristiansand

Rapportert i kategorien Forsøpling anonymt 09:33, fre. 29 oktober 2021

Sendt til Kristiansand 1 minutt senere

Det er blitt fjernet søppeldunk fra busskuret Hellemyrhallen, Kristiansand etter at det har blitt utsatt for hærverk før sommer. Den er ikke blitt erstattet med ny siden da. Dette utgjør at søppel og hundeposer blir kastet overalt (dette var eneste søppeldunken på nesten 1 km strekning). Kunne generelt vært flere søppeldunker langs veien, i det minste i hvert busskur, strekningen (Vestkollen-Hellemyrlia)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?