Tilbake til alle rapporter

Speilblank is på veien, ikke strødd.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Per Erling Bakkelund 18:33, lør. 30 oktober 2021

Sendt til Målselv og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Ikke strødd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?