Tilbake til alle rapporter

Ikke gatelys på Furnesvegen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 07:53, tir. 16 november 2021

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Furnesvegen fra mørkved til rundkjøringa på Bergshøgda er uten gatelys og fra Bergshøgda mot myrvol på Furnesvegen er de flere gatelys ute av drift.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:37, tir. 14 desember 2021

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:37, tir. 14 desember 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?