Tilbake til alle rapporter

Veilys sluttet å virke

Rapportert i kategorien Gatelys av Steinar Strand 20:22, onsdag 24 november 2021

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Denne sluttet å virke samme dag som nabolampen ble ordnet. Den brukte dere ca 10 uker på å fikse. Håper denne kan prioriteres. Barna som leker i gata her er veldig lite synlige i og med at denne også lyser opp litt av svingen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter