Tilbake til alle rapporter

Gatelys har sluttet å lyse

Rapportert i kategorien Gatelys av Lars Fosdal 21:13, man. 29 november 2021

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det kommunale gatelyset ved innkjøring til Tryms vei 4 har sluttet å virke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Gatelyset fungerte en stund - men nå er det mørkt igjen.

    Sendt inn av Lars Fosdal 16:45, ons. 22 desember 2021

  • Still open, via questionnaire, 15:03, man. 3 januar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 07:54, tir. 1 februar 2022

  • Det er tilsynelatende løst, men her en kveld etter kraftig regnvær var lampa svart igjen - og det flimret villt i alle LED gatelampene nedover gata. Senere på kvelden var alt normalt igjen. Vi får se om det holder?

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Lars Fosdal 07:54, tir. 1 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?