Tilbake til alle rapporter

Lys manglar/virkar ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys av Børge Klakegg 08:28, tor. 2 desember 2021

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Lys manglar/virkar ikkje

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?