Tilbake til alle rapporter

Gatelys er mørkt i hele Rylivegen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 06:59, tor. 6 januar 2022

Sendt til Løten og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys virker ikke, har vært mørkt siden tirsdag

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Rask respons

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 16:12, tor. 6 januar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 16:13, tor. 6 januar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?