Tilbake til alle rapporter

Gatelyset går kontinuerlig av og på

Rapportert i kategorien Gatelys av Helge Haugland 09:10, fredag 7 januar 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Gatelyset ved den kommunale parkeringsplassen i Kaivegen i Rugsund går av og på heile tida. Dette pågår no 3. vinteren på rad.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 20:25, lørdag 12 februar 2022

  • Har vært rapportert både på telefon og på nett men problemet er ikke løst.

    Sendt inn av Helge Haugland 20:25, lørdag 12 februar 2022

  • Ingen bedring.

    Sendt inn av Helge Haugland 17:37, torsdag 17 mars 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?