Tilbake til alle rapporter

Lyser når det er lyst og slås av når det er mørkt

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 06:36, mandag 10 januar 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Lyset fungerer ikke som det skal. Lyser ofte på dagen men ikke når det er mørkt. Lyset slås på til rare tider. Trenger å bli fiksa. Gata blir brukt for barn som skole og barnehage veg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?