Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys. Siste armatur i Tiurvegen

Rapportert i kategorien Gatelys av Leo Cirotzki 16:28, søndag 16 januar 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Siste gatelysene i Tiurvegen er mørkt. Dette er eit område med ekstra ferdsel på grunn av turløype til Molda. Der også akebakken for borna i gatene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Hei,

    Det skal leggast nye kablar til dette veglyset.

    Blir utført innan kort tid.

    Sendt inn av Even Hennøy Gjerde 14:37, mandag 24 januar 2022

  • Utbedret en tid tilbake

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:29, onsdag 27 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?