Tilbake til alle rapporter

Ekstremt glatt innerst i breidablikkveien.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Siri Nilsen 15:41, onsdag 19 januar 2022

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det blir aldri brøytet eller strødd innerst i Breidablikkveien. Det er en offentlig gangvei innerst i veien og folk går nå med livet som innsats her. Jeg ser at det blir strødd i veien, fram til nr 6. Det må jo støes helt inn. Håper dette blir ordnet umiddelbart og at det i framtiden vil bli både brøytet og strødd i hele Breidablikkveien. På forhånd takk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?