Tilbake til alle rapporter

Virker ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjørn Olav torpe 22:54, lørdag 22 januar 2022

Sendt til Kvam herad og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Virker ikkje

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Melding er videresendt til Kvam energi nett som drifter lysa.

    Sendt inn av Jarle Ystebø 13:12, onsdag 9 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?