Tilbake til alle rapporter

Brekt skilt før rundkjøring

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 16:38, mandag 24 januar 2022

Sendt til Oppegård og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Skilt brekt (påkjørt)

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:34, mandag 21 februar 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?