Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke på strekning langs Odnesvegen som ofte har yngre fotgjengere på morgen og kveld mellom boligfeltet brattengsaga og busstoppet Nyset.

Rapportert i kategorien Gatelys av Hans Magnus Myklestad 16:24, onsdag 26 januar 2022

Sendt til Gjøvik og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelys virker ikke på strekning langs Odnesvegen som ofte har yngre fotgjengere på morgen og kveld mellom boligfeltet brattengsaga og busstoppet Nyset. Det er mest biltrafikk i de periodene det er mest fotgjengertrafikk langs vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 07:17, torsdag 24 februar 2022

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Hans Magnus Myklestad 07:47, torsdag 24 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?