Tilbake til alle rapporter

Feil på gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 15:39, mandag 31 januar 2022

Sendt til Bremanger og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Eit gatelys i Kanalvegen i Bremanger lyser ikkje. Sjå vedlagt kart, som viser kor lyktestolpen står.

Feilen vart første gong rapportert til post@bremanger.kommune.no den 26. oktober 2021. Påminning vart sendt 6. januar 2021. Feilen er enno ikkje retta.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:41, mandag 28 februar 2022

  • Har ikke fått noen som helst tilbakemelding fra kommunen.

    Publisert anonymt 20:15, mandag 28 mars 2022
    Still open, via questionnaire

  • Har fortsatt ikke fått noen som helst tilbakemelding fra kommunen.

    Publisert anonymt 21:52, mandag 25 april 2022

  • Har fortsatt ikke fått noen som helst tilbakemelding fra kommunen.

    Publisert anonymt 22:12, mandag 25 april 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?