Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 01:24, torsdag 3 februar 2022

Sendt til Førde og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Mørke gatelys frå krysset kvernberget/demmesvingen og videre vestover.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 11:30, torsdag 3 mars 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?