Tilbake til alle rapporter

Gatelyset lyser ikke så det er mørkt.

Rapportert i kategorien Gatelys av Ole Gunnar Lindsø 21:20, onsdag 16 februar 2022

Sendt til Sel og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Gatelyset har sluttet å virke for 7 dager siden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:11, søndag 27 mars 2022

  • Still open, via questionnaire, 21:27, søndag 24 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?