Tilbake til alle rapporter

Store hull i veien

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 10:59, mandag 14 mars 2022

Sendt til Dønna og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Hele Sandstrakveien er full av hull. Det er nesten ikke fremkommelig med bil. Har selv opplevd at bilen ble skadet ved kjøring. Vegen må grøftes og gruses opp på nytt, ikke bare skrapes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Veien er skrapet.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 12:46, torsdag 21 april 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?