Tilbake til alle rapporter

Stikkrenne/rør gjennom veien i ferd med å gå i stykker

Publisert av mobile anonymt 19:42, lørdag 26 mars 2022

Sendt til Dønna og Nordland 2 minutter senere

Stikkrenne av metall begynner muligens å bli dårlig på veien ned til Nordøyvågen kai. Ser ut som den er i ferd med å kollapse. Observerte det bare når jeg gikk tur forbi, så ville bare gi beskjed.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?