Tilbake til alle rapporter

Hele veien fra p-plassen og opp til p-plass nedenfor Lontjørn stadion er full av hull.

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 09:00, onsdag 30 mars 2022

Sendt til Odda og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Veien er full av hull. Bør gruses og ordnes opp i når snøen forsvinner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?