Tilbake til alle rapporter

Stort hull midt i veien.ved Marie Michelets veg 15

Rapportert av desktop i kategorien Hull i vei anonymt 08:55, fredag 8 april 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 5 minutter senere

Ta dere en runde opp Kong Øystensveien med det samme også. Blir bare større og større hvis det ikke fikses.snart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Ikke fikset

    Publisert anonymt 22:13, lørdag 7 mai 2022
    Still open, via questionnaire

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?