Tilbake til alle rapporter

Hinder i/ved veibane.

Publisert av mobile anonymt 15:11, mandag 11 april 2022

Sendt til Østfold og Trøgstad 4 minutter senere

Hei. Det har stått et hinder fra husvegg og helt ut i veibanen i over et år nå. Ifølge andre i nærmere to år. Jeg er usikker. Dette er midt i en sving og gjør at man automatisk legger seg ut i motsatt kjørebane. Er 40 sone der nå (veldig bra) men er likevel uheldig. På tide å fixe det som gjør at det står et hinder der? Jeg vet ikke om det er grunneier i Tosebygdaveien 141 eller andre som har satt det opp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 15:28, mandag 9 mai 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?