Tilbake til alle rapporter

Mangler mykje lys i Fodnestunnelen

Rapportert av desktop i kategorien Gater/Veier anonymt 22:49, torsdag 12 mai 2022

Sendt til Lærdal og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Mangler lys i over 50 lamper i Fodnestunnelen. Kan virke som nokon med lyspærer må ta seg ein runde i indre sogn.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 13:12, onsdag 15 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?