Tilbake til alle rapporter

Det ble i fjor gravd opp i gaten i forbindelse med nye kummer. Det er dumpet en dunge grus på min eiendom i skråningen fra entreprenør. Ber om at dette ryddes opp i.

Publisert av desktop anonymt 13:11, onsdag 18 mai 2022

Sendt til Sør-Trøndelag og Trondheim 3 minutter senere

Det ble i fjor gravd opp i gaten i forbindelse med nye kummer. Det er dumpet en dunge grus på min eiendom i skråningen fra entreprenør. Ber om at dette ryddes opp i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?