Tilbake til alle rapporter

Ødelagt rekkverk

Rapportert av mobile i kategorien Fortau/gangstier anonymt 19:34, onsdag 18 mai 2022

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stranda mindre enn et minutt senere

Rekkverket er ødelagt, barn kan komme igjennom og falle ned flere meter

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?