Tilbake til alle rapporter

Glatt vei pga strøsand på asfalt

Rapportert av desktop i kategorien Gatefeiing anonymt 07:34, mandag 23 mai 2022

Sendt til Melhus og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Det settes pris på at denne veibiten for første gang siden vi har flyttet hit har blitt brøytet og strødd. Det har den blitt fordi den brukes som midlertidig gangfelt i forbindelse med bygging av ny E6. Da burde også strøsand ha blitt feiet opp når dette ble gjort langs resten av gangfeltet. Dette må gjøres snarest.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Her har det ikke skjedd noe. Har vært i kontakt med prosjektleder for ny E6 og gjort også han oppmerksom på dette. Fikk beskjed om at entreprenør var satt på saken 3.juni, men det har ikke skjedd mer etter det.

    Publisert anonymt 07:58, mandag 20 juni 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?