Tilbake til alle rapporter

Manglende asfalt etter VA-reperasjon

Rapportert av mobile i kategorien Gater/Veier anonymt 22:21, lørdag 4 juni 2022

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Hei

Denne delen av gata har vært sånn i noen måneder nå. Se vedlagte bilder.

Jeg lurer på når dette blir fikset/asfaltert?

Mvh

Bileier som kjører over dette her daglig...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:10, søndag 3 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?