Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert av mobile i kategorien Gatelys anonymt 20:01, torsdag 9 juni 2022

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Hei. Her står gatelys på døgnet rundt. Og vært slik over en uke. Gjelder et nyere gatelys rett ved bysstopp vestgående retning. (Mot rundkjøringen/Mandal.) Det lyser kraftig. Med mindre dette har solcelle, så bør vel også dette slåes av.

Mvh, Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 03:53, fredag 8 juli 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?